Elhunyt Murányi László, karunk egykori oktatója

Murányi László nekrológÉletének 86. évében, november 2-án, békességben, családi körben elhunyt Murányi László.

Karunk egykori oktatója, az MTV legendás műsorvezetője, a HÉT hírműsor főszerkesztője, aki beszéd- és viselkedéskultúrát valamint szónoklattant oktatott a Nyugat-magyarországi Egyetem Közgazdaságtudományi Karán. A közismert televíziós szakember széles műveltséggel, kiváló előadókészséggel de nagy szakmai alázattal, nemzeti értékeinkre, hagyományainkra nagy hangsúlyt fektetve adta át tudását az egyetemi katedrán. Oktatóként végzett magas színvonalú munkája elismerést hozott karunknak és színesítette oktatási palettánkat. Nappali, levelezős és posztgraduális hallgatóink elismeréssel és hálával köszönték meg munkáját. Munkatársai még évekkel karunkról történő távozása után is tartották vele a kapcsolatot, amiből gazdag szellemi és kulturális értékeket meríthettek.

Könyvei, jegyzetei színvonalas és érdekes olvasmányok, méltó hagyatéka kiváló és művelt elméjének, igazságszerető és elhivatott magyarságának.

Nyugodjék békében, emlékét kegyelettel megőrizzük!