Konferencia a Magyar Tudomány Ünnepe alkalmából a Lámfalussy Karon

2021. november 4.

A Soproni Egyetem Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Kara „A Soproni Felsőoktatásért Alapítvány" szervezésében 2021. november 4-én hagyományosan idén is megrendezi nemzetközi tudományos konferenciáját a Magyar Tudomány Ünnepe alkalmából.

A konferencia címe:
Pandémia – fenntartható gazdálkodás – környezettudatosság

Konferenciánkat ismét a személyes találkozás reményében hirdetjük meg, ugyanakkor lehetőséget biztosítunk az online részvételre is.

Amennyiben a konferencia időpontjában az aktuális járványügyi intézkedések nem tennék lehetővé a rendezvényünk személyes jelenlét melletti megtartását, akkor teljes egészében online formában tartjuk meg a konferenciát.

A beküldött absztraktokat ISBN számmal ellátott elektronikus kiadványban publikáljuk (absztraktfüzet).

A beküldött tanulmányokat lektorálást követően ISBN számmal ellátott elektronikus kiadványban publikáljuk (konferenciakötet).

A legszínvonalasabb tanulmányokat lektorálás után a Kar „Gazdaság és Társadalom” vagy az „E-conom” című folyóiratában kívánjuk megjelentetni.

Előadók jelentkezését várjuk a délutáni szekcióülésekre! Jelentkezési határidő: 2021. október 18. Meghosszabbítva: 2021. október 25.

További információk és jelentkezés a konferencia oldalán: http://lkk.uni-sopron.hu/mtu-konferencia

Dr. Resperger Richárd adjunktus,
a konferencia titkára