2025. december 3-án ismét megrendezésre kerül az Országgyűlési Múzeum Mint-a-Parlament elnevezésű, törvényhozást modellező programja.

A program célja, hogy a hallgatók testközelből ismerhessék meg a törvényhozó munkát, a törvényhozás menetét és az országgyűlési képviselők munkáját. A hallgatók a program során kiegészíthetik elméleti ismereteiket és kipróbálhatják magukat a képviselők szerepében.
További információ a programról >>>
Kapcsolódó elérhetőségek
Kapcsolódó tartalmak
- Elhunyt Dr. Tóth Ferenc, a Lámfalussy Kar nyugállományú oktatója
- „Az Év PR Oktatója” díj jelöltjei között a Soproni Egyetem adjunktusa, Dr. Pirger Tamás
- A Soproni Közgáz hallgatója Nagyváradon mutathatta be tudományos diákköri munkáját
- Meghívó a Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Kar diplomaosztó kari tanács ülésére
- Tudomány és kenutúra – A Soproni Közgáz nemzetközi hallgatói ezúttal Mosonmagyaróváron kalandoztak
- Fókuszban a logisztika - A Soproni Közgáz hallgatói az IKEA-ban
- Gyárlátogatás logisztikus szemmel – A Soproni Közgáz hallgatói a ROTO Elzett Kft.-nél jártak
- A Dumaszínház humoristái nevettettek a Soproni Közgáz aulájában
- Atlétika MEFOB-ot nyert a Soproni Közgáz hallgatója
- Tanulmányúton a Soproni Közgáz turizmus-vendéglátás szakos hallgatóival