Idén is a Soproni Közgáz adott otthont a FOM Nyári Egyetemnek

A Lámfalussy Kar széles, európai kapcsolati hálója júliusban ismét egy közös nyári egyetemben öltött testet.

FOM.jpg

Az esseni székhelyű FOM University of Applied Sciences for Economics and Management és a Soproni Egyetem Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Kara idén kilencedik alkalommal szervezte meg közös nyári egyetemét a német hallgatók számára. Idén 25 mesterszakos hallgató érkezett Essenből, hogy július 15. és 26. között elmélyítsék tudásukat a projekt-, és innovációmenedzsment, valamint a tárgyalástechnika terén. A nyári egyetem ideje alatt magyar és német kollégák tartottak előadásokat és gyakorlati foglalkozásokat a diákoknak. Valamennyi hallgató sikeresen teljesítette a követelményeket, így egy oklevéllel és sok hasznos tudásanyaggal térhettek haza Magyarországról a képzés végeztével.