Doktoravatás a Széchenyi István Gazdálkodás- és Szervezéstudományok Doktori Iskolában

Február 10-én rendezték meg a Soproni Egyetemen a Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Kar diplomaosztó nyilvános kari tanácsülését, a 2022/2023-as tanév első diplomaátadóját a soproni Pénzügyi palota aulájában.

2023.02.10. Diplomaosztó Ünnepélyes Kari Tanácsülés

A Soproni Egyetem Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Kar diplomaosztó nyilvános kari tanácsülésén nyolc jelölt tehette le doktori esküjét.

Az elnökség és a doktorjelöltek bevonulása után vette kezdetét a Lámfalussy Kar ünnepi tanácsülése. A rendezvény megnyitásakor prof. dr. Lakatos Ferenc rektorhelyettes és prof. dr. Széles Zsuzsanna dékán ünnepi beszédeikben a gratuláció mellett jó tanácsokkal látták el végzőseinket.

A 2022/23. tanév őszi félévében a Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Kar „Széchenyi István Gazdálkodás- és szervezéstudományok” Doktori Iskoláját nyolc hallgató végezte el eredményesen:

• Füstös Hajnalka okleveles közgazdász,
  • Johannes Reiterer okleveles közgazdász,
  • Munif Mohammed Ali Al Zoubi okleveles közgazdász,
  • Nagyné Halász Zsuzsanna okleveles közgazdász-tanár,
  • Nicole Wassenberg okleveles közgazdász,
  • Nyikos Bendegúz Richárd okleveles közgazdász,
  • Pankotay Fruzsina Magda okleveles közgazdász,
  • Peter Johannes Mayer okleveles közgazdász.

Habilitációs oklevelet vehetett át:

• Vajna Istvánné Dr. Tangl Anita és
  • Dr. Robert Rieg.

A diplomaátadó ünnepi pillanatainak fényét a Fidelissima Vegyeskar tagjaiból alakult kamarakórus előadása emelte, karnagy: Szilágyi Miklós.

Galéria (fotó: Pluzsik Tamás) >>>