Doktoravatás a Széchenyi István Gazdálkodás- és Szervezéstudományok Doktori Iskolában

A Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Kar kari tanácsa 2023. július 14-én 10.00 órai kezdettel tartotta diplomaosztó nyilvános tanácsülését.

diplomaoszto.jpg

Prof. dr. Fábián Attila rektor úr és prof. dr. Széles Zsuzsanna dékán asszony beszédei nyitották az ünnepséget.

A doktori képzés eredményeként egyetemünk Doktori és Habilitációs Szabályzatának megfelelően, eredményesen megvédett disszertációja alapján az Egyetemi Doktori és Habilitációs Tanácsa a Gazdálkodás és szervezéstudományok tudományágban a PhD doktori cím adományozta:

• Abdel-Karim Walid A.K Al-Hloul okleveles közgazdász,

• Alexandra Arbter okleveles közgazdász és okleveles mérnök,

• Christina Schabasser okleveles közgazdász,

• Csiszár Szabolcs János matematika szakos tanár,

• Eke Zsolt okleveles közgazdász,

• Thomas Solderits okleveles mérnök részére.

A Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Karon a 2022/23. tanév tavaszi szemeszterében magas szintű tudományos tevékenységét, oktatói és előadói képességét a törvényben meghatározott módon bizonyította, így az egyetem Doktori és Habilitációs Bizottsága a gazdálkodás- és szervezéstudományokban nevezettet önálló egyetemi előadások tartásának jogával, valamint a dr. habil. cím viselésének jogával felruházta, részükre az oklevelet kiadta:

• Lisányi Endréné dr. Beke Judit a gazdálkodás- és szervezéstudományok doktora,
  • Dr. Malatyinszki Szilárd a földtudományok doktora,
  • Dr. Mezei Cecília a regionális tudományok doktora.

Jó szerencsét!
Isten éltesse a Közgazdászokat!

A Sopron TV Híradó >>>