Széchenyi István Doktori Iskola – Felvételi

A Széchenyi István Gazdálkodás- és Szervezéstudományok Doktori Iskola felvételt hirdet.

A Széchenyi István Gazdálkodás- és Szervezéstudományok Doktori Iskola felvételt hirdet azon egyetemi vagy mesterdiplomával rendelkező szakemberek számára, akik az alábbi területek valamelyikén szeretnének új tudományos eredményeket elérni, és ezzel doktori (PhD) fokozatot szerezni:

• Vállalkozás gazdaságtan és menedzsment,
  • Marketing és Turizmus,
  • Pénzügyek,
  • Nemzetközi gazdaság és gazdálkodás,
  • A társadalmi-gazdasági egyenlőtlenségek összefüggései,
  • Környezet-gazdaságtan és fenntartható fejlődés.

A doktori képzés időtartama 4 év, 2+2 rendszerű. Az első két évben a tanulmányok folytatása, a tantárgyak teljesítése és a kutatómunka folyik. A negyedik félév végén komplex vizsgát tesz a hallgató, melyben számot ad addigi teljesítményéről és ismerteti további terveit. A második két év a kutatómunka és disszertációkészítés időszaka.

A doktori képzés nappali vagy levelező formában végezhető. Kivételes esetekben egyéni eljárás megindítására is van lehetőség. Nappali képzés esetén ösztöndíjat kap, levelezős képzésben költségtérítést fizet a hallgató.

A felmerülő kérdésekre szívesen válaszolunk telefonon, személyesen vagy e-mailben is az alábbi elérhetőségeinken:

Petróné Tóth Ildikó – képzési koordinátor, doktori előadó
lkk-doktori@uni-sopron.hu

Prof. Dr. Obádovics Csilla egyetemi tanár – doktori iskola vezető
obadovics.csilla@uni-sopron.hu

A képzésről részletesebben az alábbi linkre kattintva olvashat:

Jelentkezési határidő: 2022. május 31.