„SOPRONI KÖZGÁZ” pulóver – újra rendelhető!

12 méretben (6 női és 6 férfi) és két színösszeállításban rendelhető a „SOPRONI KÖZGÁZ” felirattal hímzett egyetemi pulóverünk!

12 méretben (6 női és 6 férfi) és két színösszeállításban rendelhető és felpróbálható ”SOPRONI KÖZGÁZ” felirattal hímzett egyetemi pulóverünkre november 20. 18:00-ig adhatod le a rendelésedet személyesen jövő hét hétfőn, szerdán és pénteken 17:00 és 18:00 között a 132-es irodában, vagy e-mailben a rosta.dora@uni-sopron.hu címen!

A megrendelőlapot és a mérettáblázatokat innen tudod letölteni:

Megrendelőlap >>

Női mérettáblázat >>

Férfi mérettáblázat >>

A pulóver ára: 7500 Ft

Tehát a folyamat:

1) kiválasztod a Neked tetsző színösszeállítást és méretet,

2) kitöltöd és leadod/elküldöd a megrendelőlapot, és átutalod az árát a megadott határidőig,

3) 2-3 hét múlva átveszed, és büszkén hordod az új SOPRONI KÖZGÁZ pulóvered bárhol!

Az elektronikus számlát és az utalási adatokat a megrendelőlapon megadott e-mail címedre küldjük.

Rendelni tudsz elektronikusan, de csak személyes átvételre van lehetőség! (Akár megbízott útján is.)

A határidő még egyszer: november 20. 18:00 óra!

Fontos: A mintadarabok közül – a könnyebb átláthatóság okán – a bordó pulóverek a női, a szürke pulóverek a férfi méretezésűek/szabásúak, ettől függetlenül mindkét szín esetében lehet rendelni mindkét méretezésből!