Soproni Közgáz pulcsi – Minden alkalomra, és újra rendelhető!

12 méretben (6 női és 6 férfi) és két színösszeállításban rendelhető „SOPRONI KÖZGÁZ” felirattal hímzett egyetemi pulóverünk!

12 méretben (6 női és 6 férfi) és két színösszeállításban rendelhető „SOPRONI KÖZGÁZ” felirattal hímzett egyetemi pulóverünkre február 25. 18:00-ig adhatod le a rendelésedet e-mailben Rosta Dóra intézeti titkárnál a rosta.dora@uni-sopron.hu címen!

A megrendelőlapot és a mérettáblázatokat innen tudod letölteni:

Megrendelőlap >>

Női mérettáblázat >>

Férfi mérettáblázat >>

A pulóver ára: 7500 Ft

Tehát a folyamat:

1) kiválasztod a Neked tetsző színösszeállítást és méretet,

2) kitöltöd és elküldöd a megrendelőlapot, és átutalod az árát a megadott határidőig,

3) 2-3 hét múlva átveszed, és büszkén hordod az új SOPRONI KÖZGÁZ pulóvered bárhol!

Az elektronikus számlát és az utalási adatokat a megrendelőlapon megadott e-mail címedre küldjük.

Rendelni tudsz elektronikusan, de csak személyes átvételre van lehetőség! (Akár megbízott útján is.)

A határidő még egyszer: február 25. 18:00 óra!