Pénzügyi Jogi Akadémia 2022/2023. BIB

A korábbi évekhez hasonlóan idén ősszel is kezdetét veszi Pénzügyi Jogi Akadémia képzési programsorozat.

A korábbi évekhez hasonlóan idén ősszel is kezdetét veszi Pénzügyi Jogi Akadémia képzési programsorozat a Magyar Nemzeti Bank Pénzügyi Békéltető Testület és a Budapest Institute of Banking (BIB) Zrt. együttműködésének keretében. A szakmai előadássorozat elsősorban fiatal jogászok és közgazdászok számára került kialakításra, ugyanakkor valamennyi érdeklődőt várunk szeretettel a képzésre. Ez már a negyedik képzési év lesz és örömmel számolhatunk be arról, hogy eddig közel 400 hallgató vett részt a programsorozaton és mindig kiváló visszajelzéseket kaptunk a kurzusról.

A jogász és/vagy közgazdasági, gazdaságtudományi felsőfokú tanulmányokat folytató hallgatók számára a képzésen való részvételt kiemelten kedvezményes áron biztosítjuk.

A Programról az alábbi linkeken olvashatnak részletes információkat: