Online duális tájékoztató a Soproni Közgázon

2022. május 9-én, hétfőn, 15:00-16:30.

Online tájékoztatónkon a #SoproniKözgáz duális képzési lehetőségeibe adunk betekintést, melyek gazdálkodási és menedzsment, pénzügy és számvitel és turizmus–vendéglátás alapképzési szakokon érhetők el.

Fókuszban: a kiemelkedő, európai színvonalú üzleti karrier! A duális képzési rendszerben ambiciózus hallgatóink a képzés elvégzésével versenyképesebb diplomát szerezhetnek. Mindezt úgy, az egyetemi tanulmányaikkal párhuzamosan valós gyakorlati ismeretek mellett még fix fizetést is kapnak. Vállalati partnereink, akiknél karriered indíthatod, a térség kiemelkedő vállalatai, köztük több multinacionális céggel.

Partnercégeink és képzési területek

Az alábbi táblázatban találhatóak azok a partnercégek, akik 2022. szeptember 1-jétől a megadott alapképzési szakokra duális hallgatót fogadnak. A meghirdetett cégek köre a vállalati igények szerint, illetve újabb cégek belépésével változhat.

Autoliv Kft.

Sopronkövesd

Caramell Premium Resort Hotel

Bükfürdő

FALCO Zrt.

Szombathely

Greenfield Hotel Golf & Spa

Bükfürdő

gazdálkodási és menedzsment

Heineken Hungára Sörgyárak Zrt.

Hombár Nagycenk Kft.

Nagylózs

Hotel FAGUS**** Conference & Spa

Hotel Szieszta

Jégverem Étterem és Panzió

KRONOSPAN-MOFA Hungary Kft.

Mohács

Magyar Nemzeti Bank Zrt.

Budapest

MAM-Hungária Kft.

Vaskeresztes

gazdálkodási és

menedzsment

A képzésre jelentkezni 2022. június 1-ig lehet a regisztrációs felületen. - A Magyar Nemzeti Bank esetében 2022. május 20. a jelentkezési határidő!

Tanulj Sopronban, Európa legszebb fesztiválvárosában, az ország legkülönlegesebb egyetemi campusán, és szerezz nemzetközileg elismert, értékes diplomát magyar vagy angol nyelven, duális vagy hagyományos képzésben!

⚜️ Várunk szeretettel! Ismerkedj meg a #SoproniEgyetem Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Karával és duális képzéseinkkel!