Nyílt Nap a Soproni Közgázon

nyílt napA Soproni Egyetem Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Kara, a héten tartotta az idei beiskolázási időszak első nyílt napját. Az érdeklődő középiskolások és szüleik szaktájékoztató standoknál kaptak információt képzéseinkről.

Az aulájában vártuk az érdeklődő diákokat, akik Dr. Bartók István dékáni köszöntője után, a kar alapképzéseiről, egyéb képzési formáiról és a külföldi ösztöndíjlehetőségekről kaptak mélyebb betekintést oktatóinktól és jelenlegi hallgatóktól. Különlegesség, hogy a kar egyes szakjain duális képzést is indít, ami a vállalatoknál történő munkavégzés és az egyetemi képzés összehangolt rendszerét jelenti.

Februárban gazdálkodási és menedzsment (magyar és német nyelvű), nemzetközi gazdálkodás (angol nyelvű), pénzügy és számvitel, kereskedelem és marketing, valamint turizmus-vendéglátás alapszakok közül választhatnak a leendő hallgatók. Felsőoktatási szakképzésen gazdálkodási és menedzsment, kereskedelem és marketing valamint turizmus-vendéglátás szakok lettek meghirdetve.
A tájékoztatók mellett lehetőség volt megismerni az egyetem diákhagyományait, megtekinteni a kollégiumokat és a vállalkozó szellemű diákok még egy emlékpénzt is hazavihettek az eseményről.

Aki nem tudott eljönni az eseményre, van még lehetősége bepótolni a második nyílt napon, 2019.01.22-én!