Nemzetközi és Regionális Gazdaságtani Intézet

Fábián Attila

Prof. Dr. Fábián Attila

dékán, intézetigazgató, egyetemi tanár


fabian.attila@uni-sopron.hu, lkkdekan@uni-sopron.hu

(+36 99) 518-119

fsz. 6.

Publikációk

Babos Marietta

Dr. Babos Marietta

egyetemi docens


marietta@mariettababos.com

(+36 99) 518-417

I. em. 118.

Bazsóné Bertalan Laura

Bazsóné Bertalan Laura

tanársegéd


bertalan.laura@uni-sopron.hu

(+36 99) 518-424

I. em. 120.

Publikációk

Czeglédy Tamás

Dr. Czeglédy Tamás

nemzetközi és tudományos dékánhelyettes, egyetemi docens


czegledy.tamas@uni-sopron.hu

(+36 99) 518-197, 518-120

fsz. 14., I. em. 119.

Publikációk

Egyed Krisztián

Dr. Egyed Krisztián

egyetemi docens


egyed.krisztian@uni-sopron.hu

(+36 99) 518-496

I. em. 135.

Publikációk

Hegedüs Judit

Hegedüs Judit

doktorandusz


hege.judit@gmail.com

(+36 99) 518-424

I. em. 120.

Horváth Ágnes

Horváth Ágnes

tanársegéd, vezető – Vállalati Kapcsolati Csoport


horvath.agnes@uni-sopron.hu

(+36 30) 2673-832

fsz. 21.

Inzsöl Renáta

Inzsöl Renáta

doktorandusz


Inzsol.Renata.Orsolya@phd.uni-sopron.hu

(+36 99) 518-451

I. em. 119.

Jandala Csilla

Dr. Jandala Csilla

egyetemi docens


jandala.csilla@uni-sopron.hu

(+36 99) 518-493

I. em. 121.

Publikációk

Jankó Ferenc

Dr. Jankó Ferenc

egyetemi docens


janko.ferenc@uni-sopron.hu

(+36 99) 518-687

I. em. 120.

Publikációk

Katona Györgyné

Dr. Katona Györgyné

intézeti munkatárs


katona.gyorgyne@uni-sopron.hu

(+36 99) 518-417

I. em. 114.

Kiss Éva

Prof. Dr. habil. Kiss Éva

egyetemi tanár, vezető – Széchenyi István Doktori Iskola


kiss.eva@uni-sopron.hu, kisse@helka.iif.hu

(+36 99) 518-443

fsz. 19.

Publikációk

Nedelka Erzsébet

Nedelka Erzsébet

tanársegéd


nedelka.erzsebet@uni-sopron.hu

(+36 99) 518-453

I. em. 119.

Publikációk

Tóth Imre

Dr. habil. Tóth Imre

egyetemi docens


toth.imre@uni-sopron.hu

(+36 99) 518-424

I. em. 120.

Publikációk

Tóth Balázs István

Dr. Tóth Balázs István

adjunktus


toth.balazs.istvan@uni-sopron.hu

(+36 99) 518-451

I. em. 119.

Publikációk

Udvardi Krisztina

Udvardi Krisztina

ügyvivő szakértő


udvardi.krisztina@uni-sopron.hu

(+36 99) 518-251

fsz. 16.

Vizi István György

Vizi István György

tudományos segédmunkatárs


vizi.istvan065@gmail.com

(+36 99) 518-417

I. em. 114.

Publikációk