MNB Oktatási Klub tanulmányi verseny 2021

Indulj egyénileg vagy 2 fős csapatban az MNB Oktatási Klub járványhelyzet társadalmi és gazdasági hatásairól szóló esszéíró versenyén és nyerd meg akár a 600 000 Ft-os fődíjat!

A járványhelyzet társadalmi és gazdasági hatásai

Vannak elképzeléseid a koronavírus utáni világgal kapcsolatban? Szeretnéd megosztani a gondolataidat és ötleteidet a világjárvány gazdaságra és társadalomra gyakorolt hatásairól? Ha nem félsz a megmérettetéstől, akkor indulj az MNB Oktatási Klub tanulmányi versenyén!

A témát a versenyen induló hallgatók két módon dolgozhatják fel:

1. Benyújthatnak egy tudományos igényességű, önálló kutatásra és más publikációkra épülő elemzést.

VAGY

2. Feldolgozhatják a témát kötetlen, kreatív, esszé jellegű módon.

Mindkét feldolgozási mód (’A változat’: Tudományos kutatás; ’B változat’: Kötetlen, kreatív, esszé jellegű feldolgozás) esetében a szervező a következő díjakat osztja ki:

• Kiváló pályamű díj: nettó 600 ezer forint pénznyeremény
  • Jeles pályamű díj: nettó 350 ezer forint pénznyeremény
  • Érdemes pályamű díj: nettó 200 ezer forint pénznyeremény

Ezen felül a szervező összesen egy pályaművet részesíthet egy PhD különdíjban: nettó 600 ezer forint pénznyeremény.

A regisztráció és a témához kapcsolódó pályamű elkészítésének és feltöltésének határideje: 2021. március 15. (hétfő) 23:59 óra
Az online döntő tervezett időpontja: 2021. április 14-16.