Költészet napja és jótékonysági délután lesz a Közgazdaságtudományi Karon

plakát
Április 11-én karunk harmadéves nemzetközi gazdálkodás szakos hallgatói jótékonysági délutánt szerveznek az egyetem aulájában a költészet napja és a művészetek jegyében, amelyre szeretettel várják az érdeklődőket. Az esemény fő célja a soproni kórház csecsemő- és gyermekosztályának támogatása, mely nemes cél eléréséhez sokszínű programsorozattal készülnek.

A program részeként Reinhoffer István díjnyertes természetfotós munkáiban gyönyörködhetünk, majd Dr. ifj. Sarkady Sándor, a Soproni Egyetem Központi Könyvtár és Levéltár tudományos kutatójának előadását hallgathatjuk meg „A soproni költészet, képzőművészet alakulása a 20-21. században” címmel. Ezt követően Szele Julianna Lívia óvodapedagógus hallgató megzenésített versei kerülnek középpontba. Az estet a horvát és magyar dallamokat játszó Žgano tamburazenekar zárja.

Részletes program:
17:00-17:10: megnyitó
17:10-17:30: Reinhoffer István természetfotós kiállítása, interjú
17:30-18:00: Dr. ifj. Sarkady Sándor előadása: A soproni költészet, képzőművészet alakulása a 20-21. században
18:00-18:30: Szele Julianna Lívia óvodapedagógus hallgató előadásában: megzenésített versek gitárkísérettel
18:30-20:00: Žgano tamburazenekar

Részletes információk a Facebook oldalon: https://www.facebook.com/events/493191527880258/

plakát