Esemény neve Contact Day
Időpont 2019. március 27.
Kategória Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Kar
Típus Kari rendezvények
Esemény küldése e-mailben E-mail cím
Esemény importálása saját naptárba letöltés

Contact Day 2019

contact day
Kedves Hallgatók és Érdeklődők!

A Soproni Közgáz "ContactDay" című vállalati rendezvényének ötlete különleges innovatív indokkal született meg. Évről-évre olyan kommunikációs felületet biztosít, ahol az üzleti szféra képviselői, akadémikusok, szakemberek, munkatársak és hallgatóink közvetlen kapcsolatba léphetnek egymással és ezáltal valamennyi fél számára hasznos partnerségek születnek.

Köztudott és általánosan elismert tény, hogy a gazdasági fejlődés meghatározó szereplői az egyetemek és egyben az a tudás, mely az egyetemek falai mögött koncentrálódik, folyamatosan bővül és legmodernebb innovációk forrásaiként funkcionálnak. Ugyanilyen fajsúlyos résztvevői a mai gazdaságunknak a vállalatok. Így azt gondoljuk, hogy a vállalati kapcsolatok, a gyakorlatorientáltság és a szinergiák feltárása kivételes fontossággal bírnak a hosszútávú közös sikerek elérése szempontjából. Karunkon a vállalati kapcsolatok koordinálását egy hallgatókból álló, önkéntes projektcsoport végzi, mely bizonyíték arra, hogy karunk egyedi lehetőséget biztosít arra, hogy jól megalapozott elméleti tudás mellett, gyakorlatorientált szemléletet tegyenek magukévá hallgatóink.

Minden érdeklődőt sok szeretettel várunk március 27-én!

A részletekért kövessed figyelemmel a program facebook eseményét :)

A facebook esemény linkje: