2020.02.15. Közgazdász Est 007

A Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Kar tradicionális bálja a tavalyi koktélparty után az idei tanévben egy tematikus est formájában folytatódik!

A Lámfalussy Kar Közgazdász Estje február 15-én kerül megrendezésre, melyre aktív és öregdiákjainkat, Egyetemünk oktatóit, dolgozóit, partnereit és a külsős érdeklődőket is egyaránt szeretettel várjuk.

A 7. Közgazdász Bál alkalmából idén a 007-es ügynök, James Bond világában érezhetjük jól magunkat a Lámfalussy Kar Aulájában!

Az Est célja – a hajnalig tartó tánc és mulatság mellett –, hogy jelenlegi és végzett hallgatóink kötetlen, ugyanakkor elegáns keretek között ismerhessék meg egymást, valamint a Kar támogatóit és vendégeit, ezzel is erősítve a soproni közgazdászok közösségét.

A rendezvényre szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt, aki baráti és szakmai kapcsolatainak ápolása közben egy jó hangulatú és elegáns estén szeretné jól érezni magát.

Az Est programja:

20:00 – Kapunyitás

21:00 – Megnyitó

00:00 – Fődíj-sorsolás

04:00 – Kapuzárás

További információk (jegyvásárlás, jegyárak, asztalfoglalás, stb.) az Est Facebook eseményénél:

Sok szeretettel várjuk 007-es Közgazdász Esten!