Fejlődik a hazai! Cikkíró pályázat egyetemistáknak

A bejegyzés érvényessége lejárt!

„Fejlődik a hazai!” címmel cikkíró pályázatot a Makronom.hu és a Makronóm Intézet.

A cikkíró pályázatra a magyarországi felsőoktatási intézmények alap-, mester-, doktori vagy osztatlan képzésben résztvevő nappali vagy levelező tagozatos, aktív státuszú hallgatói jelentkezhetnek.

Pályázni olyan magyar nyelvű, legfeljebb 20.000 leütés (szóközökkel együtt) terjedelmű cikkel lehet, amely a patrióta gazdaságpolitikai gondolkodás szellemében mutat be közérthető, mégis szakmailag igényes módon egy sikeres hazai céget, üzletet, innovációt vagy fejlesztést. Az írás lehet interjú, riport vagy éppen elemző cikk. Amennyiben releváns, alcímek és linkekkel megadott hivatkozások, illetve ábrák, fotók segíthetik a cikk üzenetének átadását.

A pályázat beküldésének határideje: 2021. október 31. (vasárnap) 23:59.

A pályázat díjazása:

A szakmai bírálóbizottság döntése alapján az 5 legkiválóbb pályamű alkotója számára, 4 hónapos, havi nettó 100.000. Ft juttatással járó gyakornoki foglalkoztatás keretében lehetőséget biztosítunk arra, hogy a 2021/2022. tanévben betekintést nyerjen a Makronóm Intézet munkájába– és/vagy rendszeresen publikáljon a Makronom.hu gazdasági portálon.

A gyakornoki foglalkoztatás mellett az 5 legkiválóbb pályázó az alábbi egyszeri díjazásban részesül:

I. helyezett: nettó 100.000 Ft

II. helyezett: nettó 75.000 Ft