DECATHLON RISE – Tervezd meg álmaid sportáruházát!

A Decathlon Hungary pályázatot hirdet egyetemisták számára, melynek célja az egyetemen megszerzett elméleti tudás gyakorlatba ültetése.

Alakíts ki egy kreatív megoldásokat bemutató marketing mixet álmaid szezonális sportáruházára vonatkozóan a Decathlon számára akár a jelenlegi üzleti modelltől elrugaszkodva!

(A szezonális sportáruház: egy kiemelt, fontos kereskedelmi időszakban 3-4 hónapig nyitva tartó áruház, melynek célja közelebb vinni a vásárlókhoz és elérhetővé tenni adott sport termékeit és kapcsolódó a szolgáltatásokat.)

Résztvevők köre

• A jelentkezés nyitott minden aktív hallgató számára 2020/2021 tavaszi félévében
  • A feladat kidolgozására egyénileg vagy 2 fős csapatban van lehetőség

A leadandó pályázat/prezentáció formája

• Google dia- max 20 dia -(max. 15 perces prezentáció) a diák stílusa, átláthatósága, design-ja legyen prezentálható formában
  • Önéletrajz

Konzultáció Google Meet-en keresztül

Pályázat leadása

Az elkészült munkád a lenti címre küldd el nekünk, és a tárgyban szerepeljen az egyetem és a város neve. rise@decathlon.com

Az elektronikus pályázatok leadásának határideje 2021. április 12.

A legjobb 10 pályázat kihirdetése 2021. április 30.

Szóbeli forduló 2021. május 6. (online, google meet-en) a leadott anyag szóbeli bemutatása után kerül meghatározásra a végső rangsor és a nyertes pályázatok.

Elbírálás

• a győztesek kiválasztása a Decathlon három képviselőjének (áruházvezető, helyi toborzási felelős és központi HR munkatárs) és az egyetem delegáltjainak közös zsűrizése alapján dől el.

Elérhető nyeremények

• az első három helyezett egyén
    • I. helyezett 40.000 Ft/fő,
    • II. helyezett 30.000 Ft/fő,
    • III. helyezett 20.000 Ft/fő nyereményt kap a Decathlon felajánlása alapján.
  • a Decathlon felajánlása alapján egy pályázó a legkreatívabb megoldás különdíját kaphatja meg, ami egy TOWN 5 XL FELNŐTT, OXELO roller lesz.

További információ és a feladat részletes leírása a pályázati felhívásban olvasható. >>>