Az első nyílt nap az LKK-n

A Soproni Egyetem Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Kara 2017. december 5-én tartotta hivatalos nyílt napját. A rendezvényen számos középiskola képviseltette magát magas résztvevői létszámmal.

A nyílt napon prof. dr. Fábián Attila dékán köszöntötte az érdeklődőket. Ezt követően a középiskolai diákok kisebb csoportokban ismerhették meg a Közgazdaságtudományi Kar felsőoktatási szakképzéseit és alapszakjait (gazdálkodási és menedzsment, pénzügy és számvitel, nemzetközi gazdálkodás, kereskedelem és marketing, turizmus–vendéglátás).
Külön bemutatásra kerültek a hallgatók nemzetközi lehetőségei, az egyetemi élettel kapcsolatos legfontosabb információk, a felvi.hu internetes oldalon való jelentkezés valamint a duális képzéseink (gazdálkodási és menedzsment, pénzügy és számvitel, turizmus–vendéglátás). A duális vállalati partereink is képviseltették magukat a rendezvényen, akik a vállalati karrierlehetőségekről és elhelyezkedési esélyekről beszélgettek a diákokkal.
A rendezvény zárásaként a nyílt napon résztvevő középiskolai diákok között értékes nyereményeket sorsoltunk ki.