2018.04.18. Alumni portrék: Németh Gábor

Vendégünk volt:
Németh Gábor, a KROIS Brewery társtulajdonosa.

A beszélgetést vezette: Dr. Kovács Tamás, adjunktus, SoE LKK.
2018. április 18. (szerda), 15.30, LKK AULA

A 13. Alumni portrét a Contact Day karriernap záró programjaként tartottuk meg, melyen ezúttal Németh Gábort, a fertőrákosi sörfőzde társtulajdonosát láttuk vendégül.

A Soproni Közgázt követően Gábor több nagyvállalatnál is megfordult, amíg társával saját sörfőző vállalkozásba nem kezdett. Egyetemi éveiről, munkahelyi tapasztalatairól és persze a sörözés élménnyé varázslásáról is mesélt nekünk.
A GYSEV-nél és az Audinál eltöltött sikeres és változatos évek után társával saját vállalkozásba kezdett. Korábbi munkahelyei és a vállalkozásindítása kapcsán is kiemelte a nyelvtudás és a tervezés fontosságát, ezek nélkül nehezen lehet sikeres az ember. Gábor természetesen nem jött üres kézzel, a diákok örömére kis kóstolót is hozott főzdéjük remekműveiből.

Köszönjük, hogy elfogadta a felkérésünket és további sok sikert kívánunk neki!