2020.07.13. Idén is megrendezésre kerül karunkon a Nyári Egyetem

A Kar a Soproni Felsőoktatásért Alapítvány közreműködésével évek óta sikeres és gyümölcsöző kapcsolatot tart fenn az esseni székhelyű FOM Hochschule-val.

A Kar (A Soproni Felsőoktatásért Alapítvány közreműködésével) és az esseni székhelyű FOM Hochschule között hosszú évek óta fennálló, sikeres együttműködés eredményeként idén nyáron is megrendezésre kerül a Nyári Egyetem.

Az összesen 6 hétig tartó programon a FOM alapképzés (BA) és mesterképzés (MA) keretében tanuló hallgatói vesznek részt. Az MA képzésben résztvevők július 13–24. között, a BA képzésben résztvevők július 13. és augusztus 21. között hallgatnak karunkon olyan tárgyakat, mint pl. a projektmenedzsment, tárgyalástechnika, krízismenedzsment vagy a kontrolling. Ezekből a FOM által elismert vizsgát tesznek, ezzel tanulmányi idejüket rövidíthetik le, miközben a fennmaradó szabadidejükben megismerkedhetnek Sopron látványosságaival, élvezhetik vendégszeretetét.

Az összes kép megtekinhető itt >>