2020.06.24. NTG – magyarországi tanulmányok

Magyarországi turisztikai tanulmányok.

A Soproni Egyetem a VIMOSZ-szal karöltve készíti az NTG (Next Tourism Generation) projekthez kapcsolódó magyarországi tanulmányokat, melyek fókuszában az idei évben az egyes országok turizmussal kapcsolatos  képzéseinek akkreditációja,  minőségbiztosítása,  képzési és kimeneti követelményei állnak. Az elemzések kiterjednek a közép-,  a felsőfokú  oktatásra, valamint a felnőttképzésre is.

The University of Sopron together with VIMOSZ is preparing Hungarian studies related to the NTG (Next Tourism Generation) project. In the focus of these studies there are the accreditation of the project’s professional trainings in tourism in the participating countries, their quality assurance and training and output requirements. The analyzes also cover secondary, higher and adult education.