2020.06.18. Tőzsdei szakvizsga felkészítő tanfolyam

Tőzsdei szakvizsga felkészítő tanfolyam

A Budapesti Értéktőzsde oktatási leányvállalata, a Budapest Institute of Banking (BIB)  – Magyarországon egyedül – Tőzsdei szakvizsga felkészítő tanfolyamot szervez. A 4 modulból álló képzés 2020 szeptemberében indul és jövő áprilisban fejeződik be.

A tanfolyam átfogó tudást nyújt az értékpapírpiac működéséről, a hallgatók megismerkednek a pénzügyi közvetítő rendszer legfontosabb intézményeivel és azok gazdaságban betöltött szerepével, valamint a hazai és nemzetközi tőkepiaci folyamatokkal, tendenciákkal. A kurzus elvégzése nagy mértékben hozzájárul a hallgatók szakmai fejlődéséhez, nemcsak kiegészíti a pénzügyi ismereteiket, hanem elengedhetetlen azok számára, akik brókerként szeretnének elhelyezkedni a későbbiekben. A befektetések, illetve tőkepiaci területek, piacelemzés iránt érdeklődők számára szintén hasznos tudást kínál. A tanfolyam szombati képzési napokon valósul meg, ezért egyetemi tanulmányok mellett is elvégezhető. Jelentkezésre legkésőbb 2020. szeptember 7-ig van módja a hallgatóknak.