2020.06.18. Nyári egyetem – felhívás

Nyári egyetem a BIB szervezésében.

A Budapesti Értéktőzsde oktatási leányvállalata, a Budapest Institute of Banking (BIB) nyári egyetemet szervez 2020. augusztus 24-28. között, az ESCP Business School közreműködésével.

A nyári egyetemi képzés címe: Real Estate Finance and Investments

A BIB ötnapos, angol nyelvű szemináriuma kitűnő képzés és remek lehetőség mindazoknak, akik kíváncsiak a legújabb ingatlanpiaci trendekre, a finanszírozási technikákra és szabályozási környezetre. A BIB 2020-ban, a tavalyihoz hasonlóan, pályázatot hirdet egyetemi hallgatók számára a nyári egyetemen való ingyenes részvételre. Az első 25 beérkezett, jelentkezési feltételeknek megfelelő pályázati anyagból a BIB szakmai testületének javaslata alapján a vezérigazgató dönt a térítésmentes lehetőséget elnyerő 5 pályázatról. A feltételeknek megfelelő pályázati anyagot „Summer School” tárgymegjelöléssel a  berkecz.maria@bib-edu.hu címre 2020. július 10-ig várják.