2020.02.20. Orosz professzor a Lámfalussy Karon

Dr. Roman Fedorenko, a Samarai Állami Közgazdaságtudományi Egyetem oktatója tartott előadást Karunkon.

Dr. Roman Fedorenko, a Samarai Állami Közgazdaságtudományi Egyetem oktatója Karunk MNB pályázatának meghívottjaként 2020. 02. 20-án előadást tartott a nemzetközi gazdaság és gazdálkodás mesterszakos hallgatóinknak Foreign Trade Development: the Case of Russia címmel. Az angol nyelvű előadást a nemzetközi hallgatóság érdeklődve hallgatta és sok kérdést feltéve jutottak információkhoz első kézből az orosz gazdaságról.

Russian professor at the Lamfalussy Faculty

Dr. Roman Fedorenko, lecturer at the Samara State University of Economics, invited by the MNB's application gave a lecture on 20 January 2020. Our master's students in the International Business and Economy program under the title Foreign Trade Development: the Case of Russia. The English-language lecture was followed by the international audience with interest and they asked the professor to get first-hand information about the Russian economy.