2020.01.21. Nyílt nap II.

2020. január 21-én immár második alkalommal tartotta meg a Soproni Egyetem Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Kara a nyílt napját.

A rendezvény 10 órakor kezdődött. Dr. Czeglédy Tamás dékán úr köszöntötte a megjelent érdeklődő fiatalokat és az őket kísérő családjukat. A Diákhitel Központ Zrt. részéről Magyar Attila hívta fel a megjelentek figyelmét a felsőoktatás finanszírozásának egyik módjára, majd Kaposi László úr próbált kedvet csinálni a Szent Pál Katolikus Kollégiumhoz. Ezután csoportokban indultak el a középiskolások megismerkedni a kar által nyújtott lehetőségekkel. A forgószínpad szerű elhelyezkedés előnye, hogy 10-12 percben megismerhették az érdeklődők az induló szakok specialitásait, a duális képzés előnyeit, segítséget kaphattak a felvi.hu oldal használatához, betekintést nyerhettek a HÖK munkájába és a diákhagyományokról is hallhattak előadást.

A rendezvény zárásaként azok között, akik minden standot végiglátogattak, értékes ajándékokat sorsoltak ki.

A képek megtekinthetők itt >>