2019.11.19. Véradás a soproni közgázon

Véradás a Projektmenedzsment óra keretein belül.

A Projektmenedzsment óra keretein belül dr. Koloszár László oktatónktól azt a feladatot kaptuk, hogy valósítsunk meg egy saját projektet. Csapatunk úgy gondolta, miért ne lehetne ez egy véradás, amivel még életeket is menthetünk? Tudtuk, hogy nem lesz egyszerű, de belevágtunk...
2019. november 19-én 45 fő látogatott el az egyetemre, hogy vért adjon, voltak köztük persze oktatók és hallgatók is. A Vöröskereszt soproni csapata volt a segítségünkre, akik vizet, csokit és gyümölcslevet is biztosítottak, sőt, a hallgatói véradás programmal nagyszabású nyereményjátékban is részt vehettek a véradók. Támogatóinknak hála sörrel és sós süteménnyel is tudtunk szolgálni. Ezúton is köszönjük a Hoffer Cukrászdának és a JUNN Bar & Kitchennek a felajánlást és a Soproni Egyetemnek, hogy mindez az egyetem aulájában valósulhatott meg! És természetesen köszönjük mindenkinek a segítségét, aki hozzájárult projektünk sikerességéhez és az életmentéshez! HŐSÖK vagytok!

Tokody Szilvia