2019.11.05. Az Autolivnél jártak az LKK hallgatói

A Lámfalussy Kar hallgatói 2019 novemberének elején Sopronkövesden jártak az Autoliv Kft-nél.

2019 november 5-én Sopronkövesdre utaztunk kis egyetemi csapatunkkal az Autoliv Kft.-hez, hogy a cégcsoport magyarországi telephelyét és annak tevékenységét megismerjük. Vállalati erőforrás-gazdálkodás és Logisztikai folyamatok elemzése tárgyak kapcsán közel ötven hallgatót fogadtak. Színvonalas előadásokat hallottunk a cég történetéről, a piacon egyedülálló újításaikról és termékeik szerepéről a hétköznapokban. A termékbemutatón kívül-belül tanulmányoztuk a biztonsági öv részeit és azok funkcióit. Végül betekintést nyertünk a cég logisztikai életébe is: a beszállítóválasztástól a raktározáson és készletezésen át egészen a vevőgondozásig.

Köszönjük, hogy ott lehettünk és bővíthettük tudásunkat!