2018.11.14. Közgazdász KoktélEst – 2019

koktélestA Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Kar tradicionális bálja 2019.02.09-én egy elegáns koktélest formájában újul meg

A Lámfalussy Kar első koktélestje február 9-én kerül megrendezésre – a Közgazdász Bál megújulásaként –, melyre aktív és öregdiákjainkat, Egyetemünk oktatóit, dolgozóit, partnereit és a külsős érdeklődőket is egyaránt szeretettel várjuk.
Az Est célja – a hajnalig tartó tánc és mulatság mellett –, hogy a jelenlegi és a végzett hallgatóink kötetlen, ugyanakkor elegáns keretek mellett ismerhessék meg egymást, valamint a Kar támogatóit és vendégeit, ezzel is erősítve a soproni közgazdászok közösségét.

A rendezvényre szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt, aki szakmai kapcsolatainak ápolása és fejlesztése közben egy jó hangulatú és elegáns estén szeretné jól érezni magát.

Az Est programja:

• 20:00 – Kapunyitás
  • 21:00 – Megnyitó
  • 00:00 – Tombolasorsolás & a Kristályvadászat eredményhirdetése
  • 04:00 – Kapuzárás

További információk (jegyvásárlás, jegyárak, asztalfoglalás, stb.) az Est Facebook eseményénél:

Sok szeretettel várjuk a 2019-es Közgazdász KoktélEsten!