2018.05.21–25. Coimbra, Portugália

Erasmus+ szerződés az Instituto Politécnico de Coimbra ISCAC Karral.

2018-ban a portugáliai Coimbrában lévő Instituto Politécnico de Coimbra ISCAC Erasmus+ szerződést kötött a Karral ösztöndíjas hallgatók, oktatók és dolgozók fogadására. Május 21–25. között az Erasmus+ ösztöndíjprogram keretében dr. Hoschek Mónika oktatási dékánhelyettes asszony és Somos Krisztina külügyi előadó vett részt az egyetem ISCAC karán rendezett "2nd Erasmus+ Global Week" rendezvényén. Az ötnapos rendezvényen alkalmuk nyílt megismerni az egyetem különböző oktatási egységeit, magát a várost és környékét, valamint részt vettek a partner intézményeket bemutató egynapos "International Day" rendezvényen, ahol az egyetem és a kar bemutatása mellett magyar különlegességeket – konyakos meggyet, Pick szalámit, Unicumot – is kínáltak.

A képek megtekitnhetők itt >>