2016.04.07–09. MŰSZAK Konferencia

2016. április 7–9. között Budapesten vettünk részt konferenciákon.

Első napunkon egy bő 1 órás előadást hallgathattunk EU-s pályázatokról, melyek közvetlenül Brüsszelbe érkeznek. Később az este folyamán városnézést tartottunk. A pénteki napunkon a BME-n szakkollégiummal kapcsolatos előadásokat hallgathattunk. Kerekasztal beszélgetéseken vettünk részt, melyen elmondhattuk, ki mit hogyan csinál a saját szakkollégiumában, tanulhattunk, és tanulhattak tőlünk is. Az estét egy kellemes hangulatú borkóstoló zárta. Akinek kedve támadt, részt vehetett egy álarcos bálon is, melyet az egyik szakkollégium szervezett. A szombatunk pedig tréningekkel telt, állásinterjú, CV, sajtóanyag, utánpótlás nevelés és időmenedzsment témakörökben.
Azt hiszem mindnyájunknak hasznos volt ez a 3 nap és sokat tanulhattunk előadóinktól és szakkollégista társainktól, akiknek ezúton is köszönjük a meghívást!

Kárpáti Rebeka