2015.11.11. Alumni portrék

November 11-én 15 órai kezdettel vehettünk részt a 8. Alumni portrén. E program lényege, hogy a nálunk, KTK-n végzett szakemberek, „öregdiákok” mesélnek kötetlen formában az eddigi életútjukról.

Szóka Károly tanár úr vezetésével zajlott a mostani beszélgetés is, melyen meghívott vendégeink voltak Kulbert Gábor az UNIQA Sopron gazdasági vezetője és Orosz Csaba a WineLife Kft. társtulajdonosa. A két vendégünk rendkívül szívesen mesélt az egyetemi éveik alatt történt eseményekről, hogyan élték meg ezt a korszakot és mindamellett, hogy milyen hasznosan töltötték ezt az időszakot, még jól is szórakoztak. Később pedig meséltek karrierjük kezdetéről, hogy jutottak el idáig, és mivel is foglalkoznak pontosan manapság. Kötetlen beszélgetés lévén a hallgatók is kérdezhettek tőlük, és Ők szívesen tettek eleget a válaszadásnak. Összességében elmondható, hogy mindenki remekül szórakozott ezen a délutáni összejövetelen. Köszönjük a szervezőknek!